Váš najbližší e-shop

Sieťové prvky aktívne


Upresniť hľadanie

Najpredávanjšie v kategórii Sieťové prvky aktívne

1
DCSV21  DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí
DCSV21 DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí - Na objednávku
Napájecí DC konektor 2.1mm osazený svorkovnicí pro připojení napájecího kabelu od zdroje.Technické specifikace: • Rozměr..
0,91 EUR
Bez DPH: 0,76 EUR
2
TP-Link TL-PA4010P 500Mbps Powerline Starter Kit
TP-Link TL-PA4010P 500Mbps Powerline Starter Kit - Skladom
PŘEHLEDTL-PA4010PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších ka..
65,56 EUR
Bez DPH: 54,64 EUR
3
D-Link External AC Power Supply Adapter 12V / 3A
D-Link External AC Power Supply Adapter 12V / 3A - Skladom
D-Link PSM-12V-55-B je adaptér s napětím 12 V a proudem 3 A plně vyhovující směrnici EU pro produkty používající energii..
19,43 EUR
Bez DPH: 16,19 EUR
4
TP-Link TL-PA4010 500Mbps Powerline Starter Kit
TP-Link TL-PA4010 500Mbps Powerline Starter Kit - Skladom
TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 nano powerline adaptér startovní sadaPŘEHLEDStartovní kit AV500 Adaptérů TP-LINK TL-PA4010KIT..
50,00 EUR
Bez DPH: 41,67 EUR

Porovnávač produktov (0)


 SFP+  10G WDMA 1270/1330 20km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 20km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 20km Cisco..

141,75 EUR Bez DPH: 118,12 EUR

 SFP+  10G WDMA 1270/1330 40km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 40km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 40km Cisco..

243,00 EUR Bez DPH: 202,50 EUR

 SFP+  10G WDMB 1330/1270 20km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 20km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 20km Cisco..

141,75 EUR Bez DPH: 118,12 EUR

 SFP+  10G WDMB 1330/1270 40km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 40km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 40km Cisco..

243,00 EUR Bez DPH: 202,50 EUR

 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP Lic for ZyWALL 1100 & USG1100

YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP Lic for ZyWALL 1100 & USG1100

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus B..

1 676,62 EUR Bez DPH: 1 397,19 EUR

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP Lic for ZyWALL 110 & USG110

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP Lic for ZyWALL 110 & USG110

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus B..

510,55 EUR Bez DPH: 425,46 EUR

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP Lic for ZyWALL 310 & USG310

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP Lic for ZyWALL 310 & USG310

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus B..

951,76 EUR Bez DPH: 793,14 EUR

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG1900

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG1900

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus B..

3 739,82 EUR Bez DPH: 3 116,52 EUR

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG210

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG210

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus B..

699,65 EUR Bez DPH: 583,04 EUR

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG2200

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG2200

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bi..

4 181,51 EUR Bez DPH: 3 484,59 EUR

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG40 & USG40W

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG40 & USG40W

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus B..

260,52 EUR Bez DPH: 217,10 EUR

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG60 & USG60W

1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License for USG60 & USG60W

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus B..

388,70 EUR Bez DPH: 323,92 EUR

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG1900  

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG1900  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature ..

1 281,62 EUR Bez DPH: 1 068,02 EUR

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG210  

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG210  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature ..

302,55 EUR Bez DPH: 252,13 EUR

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG40 & USG40W  

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG40 & USG40W  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature ..

151,27 EUR Bez DPH: 126,06 EUR

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG60 & USG60W  

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG60 & USG60W  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature ..

201,71 EUR Bez DPH: 168,09 EUR

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110  

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature ..

292,04 EUR Bez DPH: 243,37 EUR

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 1100 & USG1100  

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 1100 & USG1100  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature ..

352,97 EUR Bez DPH: 294,14 EUR

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 310 & USG310  

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 310 & USG310  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature ..

310,97 EUR Bez DPH: 259,14 EUR

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex)Přehl..

312,16 EUR Bez DPH: 260,14 EUR

Zobrazuje sa 1 až 20 z 3048 položiek (153 stránok)