Váš najbližší e-shop

Sieťové prvky aktívne


Upresniť hľadanie

Najpredávanjšie v kategórii Sieťové prvky aktívne

1
DCSV21  DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí
DCSV21 DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí - Zvyčajne do 7 dní
Napájecí DC konektor 2.1mm osazený svorkovnicí pro připojení napájecího kabelu od zdroje.Technické specifikace: • Rozměr..
0,89 EUR
Bez DPH: 0,74 EUR
2
TP-Link TL-PA4010P 500Mbps Powerline Starter Kit
TP-Link TL-PA4010P 500Mbps Powerline Starter Kit - Skladom
PŘEHLEDTL-PA4010PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších ka..
49,63 EUR
Bez DPH: 41,36 EUR
3
D-Link External AC Power Supply Adapter 12V / 3A
D-Link External AC Power Supply Adapter 12V / 3A - Skladom
D-Link PSM-12V-55-B je adaptér s napětím 12 V a proudem 3 A plně vyhovující směrnici EU pro produkty používající energii..
19,43 EUR
Bez DPH: 16,19 EUR
4
TP-Link TL-PA4010 500Mbps Powerline Starter Kit
TP-Link TL-PA4010 500Mbps Powerline Starter Kit - Skladom
TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 nano powerline adaptér startovní sadaPŘEHLEDStartovní kit AV500 Adaptérů TP-LINK TL-PA4010KIT..
38,24 EUR
Bez DPH: 31,87 EUR

Porovnávač produktov (0)


 SFP+  10G WDMA 1270/1330 20km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 20km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 20km Cisco..

137,06 EUR Bez DPH: 114,22 EUR

 SFP+  10G WDMA 1270/1330 40km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 40km Cisco

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 40km Cisco..

234,98 EUR Bez DPH: 195,81 EUR

 SFP+  10G WDMB 1330/1270 20km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 20km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 20km Cisco..

137,06 EUR Bez DPH: 114,22 EUR

 SFP+  10G WDMB 1330/1270 40km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 40km Cisco

SFP+ 10G WDMB 1330/1270 40km Cisco..

234,98 EUR Bez DPH: 195,81 EUR

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex)Přehl..

312,16 EUR Bez DPH: 260,14 EUR

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V

Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou ch..

18,31 EUR Bez DPH: 15,26 EUR

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V

Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou ch..

18,31 EUR Bez DPH: 15,26 EUR

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž ..

102,70 EUR Bez DPH: 85,58 EUR

10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter* U..

181,09 EUR Bez DPH: 150,91 EUR

1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR

1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR

..

634,79 EUR Bez DPH: 528,99 EUR

1000BASE-SX LC Connector SFP XCVR

1000BASE-SX LC Connector SFP XCVR

..

388,89 EUR Bez DPH: 324,07 EUR

1000BASE-T RJ45 Connector SFP XCVR

1000BASE-T RJ45 Connector SFP XCVR

..

290,11 EUR Bez DPH: 241,76 EUR

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter..

420,10 EUR Bez DPH: 350,08 EUR

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter*..

201,18 EUR Bez DPH: 167,65 EUR

10GBASE-LR LC Connector SFP+ XCVR

10GBASE-LR LC Connector SFP+ XCVR

..

2 457,07 EUR Bez DPH: 2 047,56 EUR

10GBASE-LRM LC Connector SFP+ XCVR

10GBASE-LRM LC Connector SFP+ XCVR

..

1 324,19 EUR Bez DPH: 1 103,49 EUR

10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR

10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR

..

1 225,41 EUR Bez DPH: 1 021,18 EUR

16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters* Chassi..

482,60 EUR Bez DPH: 402,16 EUR

2-Slot rack-mount chassis for holding two RPS150

2-Slot rack-mount chassis for holding two RPS150

RPS22-Slot rack-mount chassis for holding two RPS150 re..

57,27 EUR Bez DPH: 47,73 EUR

3 portový napájecí power panel s ochranou proti přepětí 60V, ochrana proti zkratu

3 portový napájecí power panel s ochranou proti přepětí 60V, ochrana proti zkratu

3 portový napájecí power panel s ochranou proti přepětí..

19,30 EUR Bez DPH: 16,09 EUR

Zobrazuje sa 1 až 20 z 2817 položiek (141 stránok)